Ach – co to był za bal…

Od rana zrobiło się w szkole kolorowo. Pojawiły się na korytarzach królewny, cyganki, wróżki, biedronki. Zjawili się królewicze, czarnoksiężnicy, rycerze, kowboje, supermani czy batmani. A dlaczego? Bo czwartek 12.01.06 – to dzień szkolnych zabaw karnawałowych. O godzinie 10.00 młodsze dzieci z klas I-III pomaszerowały dziarsko do ratusza, gdzie odbyć się miała zabawa. No i się odbyła. Gdy spytacie uczestników o wrażenia dowiecie się, że było fajnie. Ale to nie odda klimatu tego wydarzenia. Fajnie to mało powiedziane. Było super, odlotowo, czadowo i cool. O muzykę zadbali uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, pani wicedyrektor zdobyła nagrody od miejscowych sponsorów, panie nauczycielki zorganizowały dobrą zabawę i ciekawe konkursy. To wszystko odbyło się przy czynnej pomocy mam, które dopingowały swoje pociechy, były jurorami w konkursach i zachęcały do wesołej zabawy, często same tańcząc i bawiąc się wyśmienicie. Szkoda, że to wszystko trwało tak krótko.