Wycieczka w Karkonosze

W dniach 24-25 września nasze dzieci: laureaci konkursów przyrodniczych i członkowie Koła Ekologiczno-Biologicznego wraz z innymi uczniami ze szkół w Naratowie i Jemielnie brali udział w wycieczce w Karkonosze (Jelenia Góra, Szklarska Poręba) . Została ona zorganizowana przez Stowarzyszenie „Gminna Szkoła Reymontowska” w Witoszycach oraz Starostwo Powiatowe w Górze i Starostę Panią Beatę Pona. Opiekunem była pani Anna Salamon – nauczyciel ZSPGiP im. św. Huberta w Czerninie. W wycieczce uczestniczy też przedstawiciel organizatorów pan Maciej Papież.
W czasie wycieczki dzieci zwiedzały Zamek w Bolkowie, Jelenią Górę i uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Szklarskiej Porębie. Na zakończenie odbyły krótką wędrówkę nad Wodospad Szklarki i po udanych zakupach na góralskich straganach u stóp wodospadu wróciły szczęśliwe i pełne wrażeń do domu.