JEST TAKI JEDEN DZIEŃ…

Jedyny i wyjątkowy dzień przeżyli uczniowie i grono pedagogiczne naszej szkoły. 19 grudnia upłynął pod znakiem jasełek, kolęd i serdecznych życzeń. „Wszyscy wszystkim ślą życzenia” chciałoby się powiedzieć. W scenerii świątecznej najmłodsi aktorzy pięcio i sześcioletni przedstawili Młodszej Grupie Wiekowej prześliczne jasełka, które przygotowali z panią Renatą Stępień-Chmiel i panią Renatą Woźny. Następnie mogliśmy podziwiać starszych uczniów w programie świątecznym przygotowanym pod opieką pani Zofii Bordulak, pani Renaty Glińskiej, pani Edyty Turowskiej oraz pani Marii Czyżowskiej. Serdeczne słowa skierował do młodzieży i nauczycieli ksiądz proboszcz Jan Głuszczak, który zaszczycił nas swoją obecnością. Aby przybliżyć prastarą tradycję jasełek malutkim przedszkolaczkom pani Lidia Kaczor wraz ze swoimi podopiecznymi z Koła Młodych Literatów przedstawiła program przygotowany na czas zbliżających się świąt. Maluchy były zachwycone i chętnie dotykały strojów aktorów, przyglądały się ich rekwizytom. Mamy nadzieję, że ten piękny dzień pozostanie na długo w pamięci, bo: „Jeśli się uśmiechasz i rękę podajesz bratu, to znak że zbliża się Boże Narodzenie”.