Bardzo miło i sympatycznie przebiegła dziś godzina wychowawcza w naszej szkole. Otóż w ciągu tej jednej godzinki mieliśmy okazję podziękować naszym drogim pedagogom za trud i poświęcenie w wyposażenie nas w ogrom wiedzy przydatnej w życiu. Nasi koledzy z klasy IV, V i VI przygotowali i przedstawili część artystyczną. Rada Rodziców złożyła wszystkim nauczycielom gorące życzenia i podziękowania za trud włożony w edukację pociech. Dedykacją były słowa: „Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku jest wykształcenie”. Pani dyrektor natomiast nagrodziła pracowników pedagogicznych, administracji i obsługi nagrodami finansowymi. Uczniowie klasy IIG nie zapomnieli o tych, którzy odpoczywają już na emeryturze. Udali się do nich z życzeniami i symbolicznym kwiatuszkiem.