Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu Szkolnego

7 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu Szkolnego oraz Dniem Szkoły bez przemocy. Bogaty program uroczystości wypracowali nauczyciele wspólnie z Samorządem Szkolnym. Na imprezę przybyli zaproszeni goście: Przedstawiciele KPP i PCPR, którzy wraz z panią dyrektor wręczyli uczniom klas IV karty rowerowe, a gimnazjalistom motorowerowe. Zgodnie z tradycją szkoły o godz. 12:00 wypuszczono gołębie symbolizujące przyjaźń i pokój. Przedszkolaki i uczniowie młodszej grupy wiekowej wciągnęli na maszt czerwone balony. Uczniowie klas IV-VI i I-III Gimnazjum zaprezentowali krótkie scenki na temat przeciwdziałaniu przemocy. Wśród konkurencji sportowych największą popularnością cieszyły się: piłka nożna, piłka plażowa i bieg na dystansie 60 metrów. Maluchy rywalizowały na torze przeszkód i brały udział w grach zespołowych. Najwięcej radości dała im gra w „Dwa ognie” i skok w dal. Rada Rodziców przygotowała ciepły bufet: hot-dogi, zapiekanki, gotowaną kukurydzę i hamburgery. Możne było również kupić lody i zimne napoje. Impreza zakończyła się apelem na którym zwycięzcom konkurencji sportowych wręczono nagrody i dyplomy.