Uroczyste podsumowanie etapów powiatowych konkursów

Sześcioro uczniów naszej szkoły wraz z prowadzącymi ich nauczycielami zostało zaproszonych na uroczyste podsumowanie etapów powiatowych konkursów zorganizowanych w tym roku szkolnym przez PCDN i PPP w Górze. Uroczystość odbyła się 17 czerwca 2010 r. w Górowskim Domu Kultury. Zaszczycili ją przedstawiciele władz powiatowych i gminnych oraz dyrektorzy placówek oświatowych. Spośród uczniów szkoły podstawowej dyplomy i nagrody rzeczowe odebrali: Jakub Czyżowski, uczeń kl. IV, za zajęcie I miejsce w Konkursie „Pejzaż i architektura powiatu górowskiego”(opiekun Renata Glińska); Patrycja Skupin, uczennica kl. VI, za zajęcie I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym (opiekun Magdalena Pazoła); oraz miejsce II w IX Górowskim Konkursie Humanistycznym (opiekun Zofia Bordulak); Joanna Kiernicka, uczennica kl. VI, za zajęcie III miejsca w IX Górowskim Konkursie Humanistycznym(opiekun Zofia Bordulak). Natomiast wśród gimnazjalistów nagrodzono: Paulinę Drozdowską, uczennicę kl. III, za zajęcie I miejsca w IX Górowskim Konkursie Humanistycznym (opiekun Zofia Bordulak); [Z pracą Pauliny można zapoznać się na stronnie internetowej PCDNiPPP w Górze. Zostanie ona też wydrukowana w lokalnej gazecie]. Kamila Góreckiego, ucznia kl. III, za zajęcie II miejsca w Konkursie Bibliotecznym „Książka, Biblioteka, Informacja, Internet” (opiekun Lidia Kaczor), Kamilę Jaworską, uczennice klasy III, wyróżnienie IX Powiatowym Konkursie Matematycznym (opiekun Magdalena Pazoła); Wszystkim nagrodzonym i prowadzącym ich w konkursach nauczycielom należą się serdeczne gratulacje.