„Dziecko wsi na starcie w lepszą przyszłość”

W ramach projektu „Dziecko wsi na starcie w lepszą przyszłość” realizowanego ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, dnia 25 października w naszej szkole gościliśmy niezwykłego gościa. Z naszego zaproszenia skorzystał aktor pochodzący z naszego regionu – Zbigniew Waleryś. Pan Waleryś poprowadził z naszymi uczniami zajęcia, w których opowiedział o swojej pracy, a także o ciekawostkach z życia aktora. Pan Waleryś przedstawił role jakie grał, a także udzielił cennych wskazówek, jak powinien przygotowywać się młody artysta do swojej roli w przedstawieniu. Na koniec uczniowie zadawali ciekawe pytania, a czasem nawet bardzo zaskakujące, na które nasz gość udzielił odpowiedzi. Największą niespodzianką było otrzymanie autografu od aktora. Na koniec spotkania zrobiliśmy zdjęcie pamiątkowe z panem Walerysiem. Takie spotkanie wywarło duże wrażenie na naszych uczniach.

Skip to content