II Gminny Konkurs Przyrodniczy pt. „Bliżej natury – powietrze”

26 listopada w Ślubowie odbył się II Gminny Konkurs Przyrodniczy pt. „Bliżej natury – powietrze”. Z naszej szkoły brała udział 4-osobowa drużyna w składzie: Aleksandra Kosowska, Agnieszka Felska, Wiktoria Hoffmann i Paulina Jaworska, przygotowana przez nauczycielkę przyrody panią Annę Salamon. Dziewczynki musiały zmagać się z różnymi zadaniami min.: wykonywały doświadczenia, rozwiązywały krzyżówkę, literowały, licytowały i rozpoznawały przyrządy do mierzenia pogody, oraz wraz z opiekunką rozwiązywały kalambury. Rywalizacja była ostra i szkoły szły „łeb w łeb”. Nasze szóstoklasistki trzymały „nerwy na wodzy” i udało im się wywalczyć III miejsce. Otrzymały nagrody indywidualne, a szkoła wzbogaciła się o atlasy przyrodnicze. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!