Tradycją w naszej szkole jest zakończenie zmagań w ciągu semestru zabawą karnawałową

Tradycją w naszej szkole jest zakończenie zmagań w ciągu semestru zabawą karnawałową. Społeczność szkolna odreagowuje stres związany z nauką poprzez tańce, gry i konkursy. Młodsza Grupa Wiekowa bawiła się w godzinach przedpołudniowych, natomiast starsi uczniowie oddawali się szaleństwu karnawałowemu od godziny 16-tej do 19-tej. Przedszkolaki przybyli na bal w przepięknych kreacjach. Uczniowie klas I-III nie pozostali w tyle i każdy z nich przedstawiał jakąś postać znaną z bajki czy filmu. Dzieci chętnie brały udział w konkursach i potyczkach siłowych. Było bardzo wesoło i sympatycznie. Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z Fundacji „Maciuś” wszyscy uczestnicy balu zostali obdarowani słodyczami, napojami i owocami. Był więc czas nauki i czas zabawy. Pora na dwutygodniowy odpoczynek w czasie ferii. Życzymy wszystkim bezpiecznego relaksu.

Skip to content