Uczniowie klasy III szkoły podstawowej zostali zaproszeni do Filii Biblioteki w Czerninie

Uczniowie klasy III szkoły podstawowej z wychowawcą panią Bożeną Gawczyńską oraz nauczycielem bibliotekarzem panią Lidią Kaczor zostali zaproszeni do Filii Biblioteki w Czerninie. W tych dniach działający przy bibliotece „Dyskusyjny Klub Ksiązki” obchodził piątą rocznicę swej działalności. Panie chcąc uczcić jeszcze dodatkowo akcję „Cała Polska czyta dzieciom” przedstawiły trzecioklasistom bajkę pt. „Tomcio Paluszek”. Lektorem była pani Teresa Staniszewska. Ciekawe przygody oraz zabawne historie bohatera przedstawionej lektury pozwoliły dzieciom przenieść się w świat fantazji. Miła atmosfera jaka panowała w bibliotece zachęciła wielu do sięgnięcia po książkę.