Obchody Dnia Dziecka połączone są z Dniem Sporu Szkolnego

Tradycją w naszej szkole, że obchody Dnia Dziecka połączone są z Dniem Sporu Szkolnego. Dzieci i młodzież spędzają czas na zdrowej rywalizacji sportowej. W tym roku zachęcał do uprawiania sportu nauczyciel wychowania fizycznego Pan Michał Uściło, który zainicjował akcję „Rzuć wyzwanie swojemu nauczycielowi”. Wuefista biegł trasą w czasie, gdy uczniowie pod okiem sędziów (przez 20 minut każdy) okrążali boisko sportowe. Rywalizacja trwała 2 godziny 30 minut. W tym czasie Pan Uścilo pokonał trasę 34 km i całkiem „świeżutki” wbiegł na teren szkoły. Gratulujemy i zazdrościmy formy. Chętni uczniowie brali także udział w meczach piłki nożnej i siatkowej. Dziewczętom przypadły do gustu występy „karaoke”. Natomiast przedszkolaki i uczniowie klas I-III wzięli udział w różnorodnych zawodach i grach zręcznościowych, które odbywały się na boisku wiejskim. Każdy sukces nagradzany był słodkim upominkiem. Wielką niespodziankę przygotowała Pani Beata Nowak, która odwiedziła młodsze dzieci z wielkim półmiskiem racuchów serwowanych z dżemem lub cukrem pudrem. Do degustacji był także kisielek. Rada Rodziców natomiast miała dla naszych uczniów zapiekanki, hamburgery i lody. Pyszności! Dziękujemy. Zabawa była doskonała, tym bardziej, że pogoda również dopisała.

Skip to content