Nasza szkoła otrzymała krajowe wyróżnienie Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej

22 września, w Krakowie, podczas Konferencji Programu Szkoły dla Ekorozwoju, już po raz dziesiąty spotkały się najbardziej zaangażowane, w działania ekologiczne, szkoły. W tym roku, aż 217 szkół z całej Polski zostało wyróżnionych certyfikatami, które potwierdzają niezwykły wkład i wartość ich działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Podczas konferencji, w której udział wzięło blisko 300 uczestników: nauczycieli z całej Polski, przedstawicieli Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Edukacji Narodowej, które wspierają Program swoim patronatem, Kuratoriów oraz organizacji pozarządowych, a także nasi przedstawiciele Pani dyrektor Dorota Adamska i koordynator projektu Pani Anna Salamon nastąpiło wręczenie wyróżnień dla najbardziej zaangażowanych w działania proekologiczne szkół – międzynarodowego certyfikatu Zielonej Flagi oraz krajowego wyróżnienia Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej. Kapituła Programu przyznała naszej szkole Krajowy Certyfikat Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej. To prestiżowe wyróżnienie odebrała Pani Dorota Adamska.