BĄDŹMY TOLERANCYJNI

22 stycznia 2013 r. zostało zorganizowane spotkanie dla rodziców dzieci przedszkolnych. W zebraniu uczestniczyły panie Katarzyna Bretsznajder – psycholog i Patrycja Janicka – pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Górze. Tematem spotkania była „Tolerancja w życiu człowieka”, którą omówiła pani Patrycja Janicka. Dopełnieniem tematu była prezentacja multimedialna, która poruszała problem integracji dzieci niepełnosprawnych z pełnosprawnymi przygotowana przez nauczycielki przedszkola. Ponadto rodzice zostali również poinformowani o kampanii Ministerstwa Edukacji Narodowej Mam 6 lat, chcę poznawać świat! Idę do szkoły. Zebrani mieli także możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z psychologiem. Wszystkim rodzicom za przybycie serdecznie dziękujemy.