Wizyta u Pani Burmistrz

22 marca uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami Panią Lidią Kaczor i ks. Januszem Bobowskim spotkali się z Panią Burmistrz Góry Ireną Krzyszkiewicz. Celem spotkania było udzielenie wywiadu dotyczącego inwestycji gminnych, realizowanych ze środków RPO. Uczniowie szkoły biorą udział w konkursie pt. „Moja okolica pięknieje dzięki RPO” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Spotkanie było bardzo udane gdyż informację udzielone przez Panią Burmistrz były wyczerpujące z czego jesteśmy ogromnie zadowoleni. Mieliśmy również przyjemność zobaczyć jeden z wydziałów Urzędu Miasta i Gminy – Wydział Planowania i Realizacji Inwestycji oraz przyjrzeć się z bliska gdzie planuje się inwestycje, które można zobaczyć na Terenie naszej Gminy. Bardzo zadowoleni z wizyty pożegnaliśmy się z Panią Burmistrz.

Skip to content