SUKCES NASZEJ SZKOŁY W 11 EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES – BIOLOGIA PLUS

Nasi uczniowie odnieśli sukces w 11 Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Biologia- Plus. Dzisiaj otrzymaliśmy wyniki startujących w olimpiadzie 12 kwietnia 2013 roku naszych uczniów. Ze Szkoły Podstawowej startowało 7 osób uczniów klas 4-6 i tu wielka niespodzianka, uczennica klasy czwartej, Kinga Matuszewska zdobyła tytuł Laureata I Stopnia z wyróżnieniem, gdyż otrzymała 100 pkt na 100 możliwych.
Uczniowie Gimnazjum startowali w liczbie 17 i tu też mamy aż 7 laureatów: Kamila Szczepańska uczennica klasy drugiej zdobyła także tytuł Laureata I Stopnia z wyróżnieniem; Jowita Dereń uczennica klasy drugiej zdobyła tytuł Laureata I Stopnia; Agnieszka Felska uczennica klasy drugiej zdobyła tytuł Laureata I Stopnia; Aleksandra Kosowska uczennica klasy drugiej zdobyła tytuł Laureata II Stopnia; Adrian Szankowski uczeń klasy pierwszej zdobył tytuł Laureata IV Stopnia; Ewelina Dereń uczennica klasy pierwszej zdobyła tytuł Laureata V Stopnia; Ewelina Bordulak uczennica klasy drugiej zdobyła tytuł Laureata V Stopnia. Opiekunem wszystkich laureatów jest mgr Anna Salamon nauczycielka przyrody i biologii. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnej edycji.

Skip to content