Wojewódzkie eliminacje IV Turnieju o „Puchar Premiera Donalda Tuska” w piłce nożnej

Dnia 20 września 2013 r. w Żmigrodzie odbyły się wojewódzkie eliminacje IV Turnieju o „Puchar Premiera Donalda Tuska” w piłce nożnej. Reprezentacja naszej Szkoły, w której skład weszli uczniowie klas IV i V, po efektownym zwycięstwie w etapie gminnym również i w kolejnym etapie w Żmigrodzie pokazali się z bardzo dobrej strony. W wojewódzkich eliminacjach oprócz reprezentantów z naszej szkoły, wzięły udział drużyny z Piotrowic, Żmigrodu i Prusic. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Nasza drużyna podczas starcia w systemie „każdy z każdym” uległa jedynie ekipie ze Żmigrodu, zajmując zaszczytne drugie miejsce. Dodatkowym wyróżnieniem okazała się nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju, która to przypadła dla Jakuba Szpruty z kl. IV. Drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content