Fajnych dziadków mam!

Pod takim hasłem odbywały się w tych dniach uroczystości w Młodszej Grupie Wiekowej. Bohaterami byli rodzice rodziców naszych uczniów, czyli kochane babcie i super dziadkowie. Jak wielką odgrywają oni rolę w życiu wnucząt świadczyć może zaangażowanie z jakim dzieci przygotowywały upominki, część artystyczną oraz słodki poczęstunek (w ścisłej współpracy z rodzicami). Mimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych frekwencja seniorów dopisała znakomicie. W klasie pierwszej tłoczno było zarówno w klasie jak i na korytarzu. Babcie i dziadkowie przyjechali z innych miejscowości, aby podziwiać popisy artystyczne wnucząt. Z wielkim wzruszeniem odbierali życzenia, laurki i medale wykonane własnoręcznie przez dzieci. A podczas przyjęcia wspólnym rozmowom i wspomnieniom nie było końca. Dziękujmy seniorzy za to, że tak chętnie odwiedzacie naszą szkołę.

Skip to content