Goście z Liceum Nr 1 w Lesznie

Nasza szkoła jak co roku gości przedstawicieli z różnych szkół w ramach orientacji zawodowej. Gościliśmy uczniów z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Lesznie. Uczennice Ola, Tosia i Joasia (absolwentka naszej szkoły) spotkały się z uczniami II i III klasy gimnazjum. W bardzo ciekawy sposób zapoznały uczniów z działalnością swojej szkoły, przedstawiły profile jakie są w szkole. Opowiedziały też, że nauka jest bardzo ważna aby zdobyć jaka najwyższe wyniki i w przyszłości wybrać ciekawe studia. Szkoła ich zdaniem jest „super” ponieważ ucząc się potrafią również znaleźć czas na inne zajęcia, które pozwalają odkrywać w każdym z nich ciekawe talenty. Było to spotkanie, które pozwoliło gimnazjalistom na zastanowienie się nad wyborem szkoły ponadgimnazjalnej.

 

Skip to content