Uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że Arystoteles miał rację twierdząc iż „Ekologia ma gorzkie korzenie, ale słodkie owoce”. Dnia 13 października 2015 r. przedstawiciele naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor i opiekunem gościli, po raz drugi w Domu Łowieckim w Poznaniu, gdzie odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego dla Szkół Podstawowych województwa wielkopolskiego w roku szkolnym 2014/2015. W ubiegłym roku byliśmy zdobywcami drugiej nagrody, a w roku obecnym występowaliśmy jako laureaci nagrody głównej. Nasi uczniowie w formie prezentacji multimedialnej zapoznali wszystkich zaproszonych gości i pozostałych uczestników z naszymi całorocznymi działaniami jednocześnie udowadniając, że zasłużyliśmy na I miejsce. Cieszymy się, że wszystkie nasze przedsięwzięcia, które realizowaliśmy w duchu św. Huberta, patrona naszej szkoły, zostały docenione. Mamy nadzieję, że będziemy świętować jeszcze nie jeden sukces w zakresie krzewienia wartości ekologicznych.

Skip to content