XXII Ogólnopolski Bieg Niepodległości w Górze

W dniu 11 listopada 2015 r. uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w XXII Ogólnopolskim Biegu Niepodległości w Górze. W ramach imprezy odbyły się biegi młodzieży szkolnej w różnych kategoriach wiekowych. Reprezentanci Naszej Szkoły pokazali się z bardzo dobrej strony i na bardzo dobrych miejscach ukończyli swoje zmagania. W szczególności należy wspomnieć o Macieju Zarzyckim z kl. III Gimnazjum, który zdobył I miejsce w kategorii powiatu w biegu na dystansie 2100 m i Bartoszu Zarzyckim, który zdobył II w tej samej kategorii. Po zakończeniu biegów młodzieżowych odbył się tzw. bieg „maluchów”, w którym wzięły udział najmłodsi, w tym wychowankowie z Naszego Przedszkola. Wydarzeniem głównym zawodów był bieg na 10 km dla dorosłych, w którym to z powodzeniem wystartowało wielu zawodników z całej Polski, w tym z naszego powiatu. Uczestnikom gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników w przyszłym roku.

Skip to content