Niecodzienny Gość

12 listopada 2015 r. naszą szkołę odwiedził pan Bartłomiej Mróz – polski sportowiec, jedyny w Polsce reprezentant w para-badmintonie. Sportowiec dał pokaz swoich umiejętności w sali gimnastycznej.
Na początku nasz gość krótko opowiedział o sobie i zaznaczył, że zdolności, które posiada, zdobył bardzo długą i ciężką pracą. Do tej pory zdobył następujące tytuły: – wicemistrz Europy, podwójny mistrz Hiszpanii, mistrz i wicemistrz Turcji.
W trakcie pokazu profesjonalnie odbijał lotkę, wykonując przy tym przysiady i skłony. Pokaz urozmaicał różnymi wyzwaniami, a także zaproszeniem uczestników do wzięcia udziału w konkursie odbijania lotki parami. Na koniec każdy mógł poprosić pana Bartka o autograf i zrobić sobie z nim zdjęcie.
Bardzo dziękujemy panu Bartłomiejowi za przybycie do naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content