Turniej Przedszkolaków Dzieciaki Kontra Dzieciaki „Pomagamy na sportowo”

9 stycznia 2016 r. o godzinie 1400 na hali sportowej „Olimpia” odbył się Turniej Przedszkolaków DZIECIAKI KONTRA DZIECIAKI „Pomagamy na sportowo” w ramach 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym uczestniczyły przedszkolaki z naszej szkoły. Dzieci brały udział w sześciu konkurencjach sportowych, zdrowo rywalizując z rówieśnikami w Góry, Glinki i Ślubowa. Każda z drużyn wspomagana była przez wychowawcę i jednego rodzica, a licznie zgromadzona publiczność dopingowała małych sportowców w ich zmaganiach. Nasze przedszkolaki za swój aktywny udział w Spartakiadzie otrzymało pamiątkowe certyfikaty, plakaty, puchar oraz słodkie upominki. Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny wspomóc akcję charytatywną w ramach WOŚP.

Skip to content