Testowanie monitora interaktywnego

Dzięki uprzejmości firmy Biurimex z Leszna w naszej szkole możemy przetestować monitor interaktywny, który jest bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnych tablic interaktywnych. Unikalną cechą tego urządzenia jest dotykowy ekran pozwalający na swobodne sterowanie systemem operacyjnym i przeglądaniem stron www, w połączeniu z dowolnym oprogramowaniem dla nauczycieli.
Nasi uczniowie mogą popracować z tym monitorem m.in. na języku angielskim, zajęciach z wychowawcą, matematyce. Wykorzystuje się tu zarówno wbudowany system Windows lub Android, jak również dostęp do Internetu. Uczniowie uwielbiają pracę z tym monitorem, a nauka staje się dla nich zabawą, a lekcje są bardzo atrakcyjne. Uczniowie, jak i my nauczyciele bardzo chcielibyśmy, by taki monitor był na stałe w naszej szkole.

Skip to content