I Spartakiada Przedszkolaków pod hasłem „Zdrowo i bezpiecznie”

W środę 11 maja 2016 r. w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta w Witoszycach została przeprowadzona I Spartakiada Przedszkolaków pod hasłem „Zdrowo i bezpiecznie”. Do zabawy zgłosiło się siedem drużyn, wśród których nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej szkoły. Na początku dyrektor szkoły w Witoszycach Pan Leszek Stecki serdecznie powitał wszystkich i życzył dobrej zabawy. Mali zawodnicy złożyli uroczyste ślubowanie dotyczące zdrowej rywalizacji i stosowania zasad fair-play, po czym nastąpiło uroczyste zapalenie „olimpijskiego znicza”. Uczestniczy mieli okazje wziąć udział w 7 konkurencjach. Na zawodników czekała również konkurencja – niespodzianka, w której dzieci pochwaliły się znajomością języka angielskiego. Po udanej rywalizacji wszystkie drużyny wzięły udział we wspólnej, krótkiej zabawie tanecznej oraz otrzymały wspaniałe nagrody. Zmagania sportowe przebiegły w miłej i życzliwej atmosferze, a nasze przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale. Dziękujemy organizatorom Spartakiady za wspaniałą zabawę, a rodzicom za kibicowanie.

Skip to content