PODSUMOWANIE PROJEKTU „KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ”

24 maja w naszej szkole odbyło się przedstawienie teatralne dla klas I-III Szkoły Podstawowej i grup przedszkolnych pt „Czerwone Kapturki”, przygotowane przez uczniów należących do koła teatralnego oraz koła małego aktora „Żak” pod kierunkiem Pań Lidii Kaczor i Renaty Woźny. Na przedstawienie zaproszono gości w osobach Pani dyrektor Dorota Adamska i Pani Lidia Borysowska z filii biblioteki w Czerninie. Przedstawienie było podsumowaniem realizowanego projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Książki naszych marzeń”. Młodzi aktorzy wcielili się w postaci z baśni. Oprawę muzyczną przygotował Maciej Wysocki uczeń klasy szóstej. Piękne dekoracje i stroje do przedstawienia przygotowały panie Magdalena Wołoszyn, Maria Czyżowska i Joanna Krzyszkiewicz-Stojanowska. Wszystkim przedstawienie bardzo się podobało. Kolejne spotkanie z widzami przewidujemy w następnym roku szkolnym.