Piknik na zakończenie roku

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego odbyło się w piątek, 8 lipca 2016 roku.
W rodzinnym gronie, na świeżym powietrzu i przy grillu przedszkolaki grupy najmłodszej zakończyły rok szkolny. Spotkanie było okazją do wielu wzruszających wspomnień, pożegnań, ale również doskonałej zabawy. Każde dziecko brało udział w konkursach i jako nagrodę dostało piłkę, okulary i słodki upominek. Przedszkolaczki oprócz dyplomów otrzymały również kubeczki, na których widnieje zdjęcie grupowe. Niemałym powodzeniem cieszyło się stoisko z farbami do malowania twarzy. Swoje zdolności plastyczne pokazała tu uczennica naszej szkoły, Asia Paterek. Dzieci cierpliwie ustawiały się do niej w kolejce, by wyjść z twarzą kota, pieska, barwnego motyla, czy też z maską w stylu Spidermana. To była prawdziwa frajda dla dzieci. Ostatnią częścią uroczystości był wspólny poczęstunek z ulubionymi przez dzieci frytkami, słodkościami i napojami. Towarzyszyły mu miłe rozmowy. Impreza odbyła się na terenie świetlicy wiejskie Czerniny Dolnej. Poczęstunek, nagrody i upominki przygotowane zostały przez rodziców.
Szczególe podziękowania za pomysłowość i zaangażowanie na rzecz grupy w bieżącym roku szkolnym składam paniom: Małgorzacie Arczewskiej, Tamarze Dolata-Szczepańskiej oraz Annie Paterek.
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy spokojnych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Nabierajcie dobrych wrażeń i sił, i wracajcie do nas we wrześniu.

Skip to content