XXIII Ogólnopolski Bieg Niepodległości „GÓRA 2016”

11 listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIII Ogólnopolskim Biegu Niepodległości w Górze. W ramach imprezy odbyły się biegi młodzieży szkolnej w różnych kategoriach wiekowych. Reprezentanci naszej szkoły pokazali się z bardzo dobrej strony i na bardzo dobrych miejscach ukończyli swoje zmagania.
W szczególności należy wspomnieć o Wiktorii Maryszczak, która zajęła III miejsce na szczeblu powiatowym na dystansie 500 m w kategorii dziewcząt i Bartoszu Ochmanie, który zajął I miejsce na szczeblu powiatowym również na dystansie 500 m, a także o Mateuszu Fluder, który na dystansie 2100 m zajął III miejsce na szczeblu powiatowym oraz Bartoszu Zarzyckim, który na tym samym dystansie zdobył III miejsce na szczeblu ogólnopolskim.
Po zakończeniu biegów młodzieżowych odbył się tzw. bieg „maluchów”, w którym wzięły udział najmłodsi, w tym wychowankowie z Naszego Przedszkola. Na podium stanął „nasz maluch” Wituś Janczyn, który zdobył I miejsce na dystansie 100 m.
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Skip to content