Pięknieje nam szkolny korytarz

W ten przedświąteczny czas naszą szkołę spotkała bardzo miła niespodzianka. Dzięki hojności firmy EUROLINE z Leszna korytarze szkolne wzbogaciły się o 6 kanap, dzięki którym w utworzonym kąciku nasi uczniowie mają szansę wypoczynku, wspólnych rozmów i zabaw przy grach planszowych czy ciekawej prasie.
Pragnąc serdecznie podziękować za ofiarność Dyrektorowi firmy EUROLINE panu Pawłowi Suchorskiemu i pani Katarzynie Bajon za bezinteresowną pomoc w organizacji ofiarowania przekazania kanap, w imieniu całej społeczności szkolnej, delegacja uczennic z klasy II gimnazjum wraz z panią Joanną Spieć i przewodniczącą Rady rodziców panią Ewą Niewiarowską, odwiedziły firmę EUROLINE i na ręce pani Katarzyny Bajon złożyły wyrazy wdzięczności wraz ze świątecznymi życzeniami. Mamy nadzieję, że drobny upominek umili im ten świąteczny czas. Cieszymy się, że EUROLINE dołączy do grona przyjaciół naszej szkoły.

Skip to content