TURNIEJ PRZEDSZKOLAKÓW DZIECIAKI KONTRA DZIECIAKI „POMAGAMY NA SPORTOWO”

Dnia 14 stycznia 2017 r. grupa 6-latków wzięła udział w Turnieju Przedszkolaków Dzieciaki Kontra Dzieciaki „Pomagamy na sportowo”, zorganizowanym przez OKF w Górze i przez sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze przedszkolaki rywalizowały w tym roku z czterema drużynami, wykazując się duchem sportowym i zachowując przy tym zasady fair play. Każda z drużyn rywalizowała ze sobą w sześciu konkurencjach, które były dla uczestników nie lada wyzwaniem. Podczas zabawy towarzyszyły nam liczne emocje, a kibice naszej drużyny, czyli rodzice spisali się na medal oraz bardzo nas wspierali swoim dopingiem. Po podsumowaniu punktacji, nasza dzielna drużyna uzyskała zaszczytne III miejsce. Oprócz sportowych zmagań, wzięliśmy też udział w licznych licytacjach, z których zysk przeznaczony był na charytatywne cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, udowadniając tym samym, że nie tylko potrafimy się dobrze bawić, ale przy tym jeszcze bezinteresownie pomagać. Gratulujemy uczestnikom wspaniałego wyniku, a kibicom dziękujemy za wsparcie!

 
Skip to content