Wycieczka do szkół ponadgimnazjalnych

16 stycznia 2017 roku uczniowie klas II i III gimnazjum pod opieką Pani Joanny Stojanowskiej i Pani Lidii Kaczor odwiedzili szkoły mieszczące się w Lesznie: TEB Edukacja i Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych. Przedstawiły one bogate oferty kształcenia i zapoznały nas z działalnością i przedsięwzięciami, które prowadzą.
W Zespole Szkół młodzież mogła wziąć udział w zajęciach praktycznych i własnoręcznie zmontować kabel FTP.
W TEB Edukacji nasi podopieczni wzięli udział w zajęciach fototechnicznych, podczas których wcielili się w rolę modeli i modelek.
Mieliśmy możliwość zwiedzenia całej szkoły. Naszym gimnazjalistom szczególnie spodobało się, iż zajęcia prowadzone były w ciekawy sposób, na nowoczesnym sprzęcie, w profesjonalnych pracowniach i salach.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że obie szkoły przyjęły nas tak serdecznie, a ich przedstawiciele zajęli się nami z wielkim zaangażowaniem.