Dzień Babci i Dzień Dziadka w grupie 6-latków

Dnia 30 stycznia 2017 r. grupę 6-latków odwiedzili niezwykli goście, mowa oczywiście o Babciach i Dziadkach. Wszystkie wnuki wzorowo przygotowały się do tego szczególnego dnia aby okazać swoim najbliższym wdzięczność i uświadomić im jak ważną rolę odgrywają w ich życiu. Dzieci poprzez ciepłe słowa, taniec i piosenkę zabrały swoich Dziadków w magiczną podróż po latach minionych, niezapomnianych, po latach ich młodości. Przedszkolaki przywołały wspomnienia, a jednocześnie okazały wdzięczność za codzienną opiekę, troskę, miłość oraz pomoc rodzicom i nauczycielom w wychowaniu. Dzieci po zakończonej części artystycznej zaprosiły swoich Dziadków na słodki poczęstunek oraz wręczyły słodkie prezenty i własnoręcznie wykonane laurki. Dzień Babci i Dziadka w naszej grupie był również wyjątkową okazją do wspólnych rozmów oraz wspólnego spędzenia czasu w miłej i radosnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność i zapraszamy za rok!