Festiwal Piosenki Rozrywkowej – Obcojęzycznej

Dzisiejsze niedzielne popołudnie było pełne wrażeń dla naszych małych i większych artystów, dla ich rodziców i dla p. Jolanty Kantorczyk. Nasi uczniowie i przedszkolaki reprezentowali naszą szkołę na Festiwalu Piosenki Rozrywkowej – Obcojęzycznej organizowanym przez Dom Kultury w Górze – nasze przedszkolaki: Julia Szulik, Agata Woźniak, Zosia i Kasia Wiśniewskie – zaśpiewały piosenki, których uczą się na zajęciach języka angielskiego, natomiast starsi uczniowie – Joanna Paterek, Hanna Chmiel, Anna Kaźmirska, Dominik Wałęga i Mikołaj Chmiel – zaśpiewali piosenki znane z list przebojów. Występy wszystkich dzieci nagradzane były gromkimi brawami.
Każdy uczestnik Festiwalu został nagrodzony słodkim upominkiem oraz Certyfikatem uczestnictwa, a nagrodą w podziękowaniu za wszystkie występy było otrzymanie pamiątkowej statuetki.
Ogromne podziękowania należą się rodzicom naszych artystów, którzy wspólnie z nami spędzili to niedzielne popołudnie.

Skip to content