Cyrkowe atrakcje dla najmłodszych

W poniedziałkowe przedpołudnie do naszej szkoły zawitał Cyrk „Heca”. Sala gimnastyczna stała się na chwilę cyrkową areną, na której artyści z Ukrainy przygotowali dla najmłodszych moc atrakcji. Widzieliśmy magiczne sztuczki, żonglerkę różnymi przedmiotami, pokaz jazdy na monocyklu. Rozbawił nas do łez śmieszny klaun. Zaciekawił ogromny wąż, którego dzieci miały okazję trzymać. Dodatkową atrakcją była możliwość udziału uczniów w popisowych występach. Dzieci prezentowały swoje artystyczne umiejętności, kręciły hula–hop, „czarowały”, skakały przez skakankę. Nawet opiekunowie okazali się wspaniałymi akrobatami. Przez ponad godzinne spotkanie z twarzy najmłodszych nie schodził uśmiech. Zaprezentowany występ dał nam solidną dawkę dobrej zabawy.