Koncert Wiosenny

Dnia 26 marca, z okazji nadejścia wiosny, przedszkolaki z grupy 4,5 i 6 latków wzięły udział w Koncercie Wiosennym organizowanym przez Dom Kultury w Górze.
Chętne dzieci przyjechały razem ze swoimi rodzicami do sali widowiskowo-kinowej, w której odbywał się koncert i tam spotkały się ze swoimi wychowawczyniami. Razem z paniami dzieci udały się do sali przeznaczonej na przygotowania do koncertu, a następnie- ubrane w piękne stroje – jako żabki ruszyły dzielnie pod scenę.
Przedszkolaki z naszej szkoły występowały jako pierwsze spośród wszystkich uczestników i zaprezentowały dwa wiosenne utwory. Pierwszym z nich była piosenka pt. „Wkrótce wiosna”, a kolejnym „Żabka mała”.
Dzieci były nieco przejęte swoim występem, ale świetnie sobie poradziły, o czym świadczył niejeden uśmiech na twarzach – nie tylko dzieci, ale również pań wychowawczyń i zgromadzonej publiczności.
Po udanym występie panie odebrały certyfikat uczestnictwa w koncercie oraz statuetkę, a przedszkolaki otrzymały czekoladowe zajączki.