Uroczyste podsumowanie Międzywojewódzkich Górowskich Konkursów Informatycznych

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Agata Poruszek i Weronika Rybacka z klasy IV, Oliwier Morawiecki z klasy V wzięli udział w finale XVII Międzywojewódzkiego Górowskiego Konkursu Informatycznego w kategorii szkoły podstawowe „Moja ulubiona książka”, a Konrad Alchimowicz z klasy III gimnazjum w finale II Międzywojewódzkiego Górowskiego Konkursu Informatycznego w kategorii Scratch. Oliwier i Konrad w swoich kategoriach znaleźli się na czwartej pozycji. Agata 21 kwietnia 2017 roku uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu konkursów w PCDNiPPP w Górze, podczas którego odebrała nagrodę za zajęcie III miejsca. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem Pani Renaty Woźny i Pana Cezarego Kaczora. Serdecznie gratulujemy laureatce, a wszystkim finalistom życzymy dalszych sukcesów.