Spartakiada Przedszkolaka

Dnia 6 czerwca przedszkolaki z grupy Smerfów pojechały do Witoszyc, aby reprezentować naszą Szkołę na II Spartakiadzie. Na sportową zabawę przyjechali reprezentanci z 7 przedszkoli z Gminy Góra.
Spartakiadę rozpoczęto uroczystym wejściem i przedstawieniem wszystkich drużyn oraz zapaleniem znicza olimpijskiego. Zabawa składała się z 7 konkurencji sportowych, które przeplatane były występami każdej z drużyn. Ostatnią dodatkową była „konkurencja-niespodzianka”, w której wzięły udział również panie wychowawczynie. Poradziły sobie prawie tak samo dobrze, jak dzielne przedszkolaki!
Zakończeniem Spartakiady było wręczenie pucharów, dyplomów oraz wielu ciekawych nagród. Wszystkie zespoły prezentowały się rewelacyjnie, dlatego każdy z nich otrzymał zasłużone I miejsce. Dzieci były zachwycone tak spędzonym dniem. Miały okazję doskonalić swoją sprawność ruchową, rozwijać umiejętność współzawodnictwa, jak również świetnie się przy tym bawić.