Koncert Jesienny

Dnia 14 października przedszkolaki z grup 4,5 i 6 latków pojechały do Domu Kultury w Górze, gdzie jak co roku organizowany jest Koncert Jesienny. Dzieci wraz z rodzicami przybyły na miejsce przed godz.1500, by móc przygotować się do swojego występu. Przedszkolaki tym razem zaśpiewały piosenkę pt. „Idzie jesień przez świat”, a przy tym pięknie ilustrowały ruchem tekst piosenki.

Podczas prezentacji nie dało się zauważyć żadnego stresu czy zdenerwowania. Dzieci były odważne, uśmiechnięte i szczęśliwe, a rodzice i Panie wychowawczynie – dumne. Po zakończonym występie przedszkolaki otrzymały pamiątkową statuetkę i certyfikat. Udział w Koncercie Jesiennym dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń oraz pozwolił aktywnie i miło spędzić wolny czas.