Biegiem po medale… XXIV Ogólnopolski Bieg Niepodległości „GÓRA 2017”

11 listopada odbył się XXIV Ogólnopolski Bieg Niepodległości „GÓRA 2017”. Impreza rozpoczęła się o godzinie 1000 w okolicach stadionu w Górze. W biegu jak co roku wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Słowa uznania należą się wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy brali udział w biegu.


Jednak na największe uznanie zasługują uczniowie, którzy zajęli wysokie lokaty.
Na szczeblu ogólnopolskim: Wiktoria Maryszczak uczennica klasy IIIa zajęła II miejsce (500m), Kacper Garbacz uczeń klasy 4a zajął III miejsce (500m), a na dystansie 2100m II miejsce zajął uczeń klasy VII Mateusz Fluder.
Natomiast w powiecie najlepsi byli: Hanna Bota – II miejsce w kategorii dziewczynek (500m), a w kategorii chłopców na tym samym dystansie II miejsce wywalczył Filip Bordulak, a III miejsce Witold Janczyn.
Zwycięzcy biegu otrzymali dyplomy, medale i statuetki. Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.

Skip to content