Wizyta św. Mikołaja w grupie „Krasnoludków”

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Tegoroczna aura zasiała wśród przedszkolaków niepokój i pytanie: czy Świętemu Mikołajowi uda się dotrzeć do naszego przedszkola? Ale brak śniegu nie był przeszkodą w dotarciu Mikołaja do grupy „Krasnoludków”. Ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszego przedszkola po śniadaniu, z workami pełnymi prezentów. Nie zapomniał o prezentach dla każdego dziecka, bo przecież małe dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Przedszkolaki obiecały jednak, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu. Dzieci otrzymały również z tej okazji zabawki, układanki do wspólnej zabawy w grupie. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście.

Skip to content