SPOTKANIE WIGILIJNE W GRUPIE „KRASNOLUDKI”

Okres Bożego Narodzenia to niezwykły, wyjątkowy czas pełen ciepła i radości. To okres refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Ta wyjątkowa atmosfera towarzyszyła także dzieciom z grupy „Krasnoludki”, które z niecierpliwością czekały na święta odliczając dni „Kalendarza Adwentowego”. W bieżącym roku szkolnym pod okiem nauczycielki najmłodsi pomagali przygotować stoliki do uroczystości. jaką jest Wigilia w przedszkolu.

Dzieci uczyły się składania życzeń innym osobom. W ten sposób, w tych podniosłych chwilach, nie tylko utrwalały znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze, wzmacniały bliskie i serdeczne relacje. Ten dzień umilili maluchom członkowie grupy teatralnej prowadzonej przez Panią Lidię Kaczor, śpiewając kolędy i recytując wiersze o tematyce bożonarodzeniowej.