Studenci – wolontariusze AIESEC goszczą w naszej szkole

Dzięki nawiązanej przez p. J. Kantorczyk, współpracy z organizacją studencką AIESEC, działającą przy Politechnice Wrocławskiej, tuż po feriach, rozpoczęła się wizyta wolontariuszy – studentów: Vivian z Chin, Davida z Indonezji i Kartika z Indii. Studenci zostali przedstawieni p. dyrektor, gdzie później mogli opowiedzieć o sobie, o swoich krajach i kulturze.


Nasi goście przez najbliższy tydzień będą prowadzili zajęcia kulturowo-językowe z naszymi uczniami. Natomiast dzięki prowadzonym przez studentów konwersacjom, nasi uczniowie będą mogli używać języka angielskiego w sposób naturalny i spontaniczny.
Ogromne podziękowania należą się rodzicom i uczniom, którzy zgodzili się przyjąć wolontariuszy. Uczniowie: Kaja i Nina Kirkiewicz, Ada Wysocka i Patryk Gronowski świetnie wywiązują się z powierzonego zadania.

Skip to content