Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka

Dnia 14 lutego w Filii Bibliotecznej w Czerninie odbył się Dzień Babci i Dziadka przygotowany przez wszystkie grupy przedszkolne. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11.00 wspólną piosenką powitalną. Wszystkie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne tańcząc, śpiewając i recytując wiersze. Jako pierwsza wystąpiła grupa 3 i 4-latków, która swoją recytacją ujęła publiczność. Po prezentacji najmłodszych artystów przyszła pora na grupę 4 i 5-latków. Smerfy przywołały dziadkom wspomnienia z ich młodości prezentując Twista. Zakończeniem części artystycznej był występ grupy 6-latków, która z kolei przepięknym wykonaniem piosenki wzruszyła przybyłych gości. Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia był słodki poczęstunek oraz wręczenie prezentów babciom i dziadkom.
Dziękujemy pracownikom Filii Bibliotecznej oraz rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.