JUBILEUSZ 95-LECIA POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO W LESZNIE

W sobotę 19 maja 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły mieli zaszczyt uczestniczenia w obchodach 95-lecia istnienia Polskiego Związku Łowieckiego w Lesznie. Pani dyrektor Dorota Adamska wraz z pocztem sztandarowym wzięła udział w uroczystej Mszy Św., odprawianej w Bazylice św. Mikołaja w Lesznie. Uroczystość piękna i wzruszająca została wzbogacona obecnością sygnalistów. Przedstawiono podczas jej trwania historię istnienia i działania Polskiego Związku Łowieckiego, a także ukazano ogromną wartość i rolę łowiectwa w życiu wszystkich ludzi. Po zakończonym nabożeństwie w imieniu społeczności szkolnej, pani dyrektor na ręce władz Związku złożyła serdeczne życzenia i wręczyła symboliczny bukiet kwiatów.