Tanecznym krokiem do wakacji

Dnia 20 czerwca 2018 r. w Filii Bibliotecznej w Czerninie miało miejsce spotkanie pod hasłem „Tanecznym krokiem do wakacji”. Inicjatorką spotkania była p. Joanna Stojanowska. Biorące udział w przedstawieniu grupy taneczne zostały przygotowane przez p. Marię Czyżowską, p. Justynę Drozdowską oraz wspomnianą już p. Stojanowską. Imprezę prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Adrianna Wysocka. Na widowni zasiedli uczniowie z grup przedszkolnych. Wszystkim gościom bardzo podobały się występy. Uczestnicy pokazu tanecznego zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wszystkie dzieci biorące udział w imprezie otrzymały kolorowe balony od Samorządu Uczniowskiego. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy pogodnych i bezpiecznych wakacji.