Magiczny wieczór…

Zebrała się nasza gromada, gdy już wieczór zapada. Chętna do zabawy w andrzejkową noc, bo dziś wróżb i magii moc. Która pierwsza za mąż wyjdzie? I do kogo szczęście przyjdzie? Kto dziś odpowiedź na pytanie znajdzie? A kto swą miłość odnajdzie? Odpowiedzi na pytania i marzenia znamy, ale na wyniki jeszcze poczekamy…

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. W naszej szkole dnia 28 listopada odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Dyskotekę poprowadziły: Patrycja Bordulak uczennica klasy VI oraz Weronika Grembowska uczennica klasy VIII szkoły podstawowej, które spisały się na medal. Imprezę uświetniała nam muzyka, nad którą czuwali uczniowie klasy III gimnazjum Mikołaj Chmiel oraz Krystian Mariampolski. Młodzież kultywując tradycje losowali wróżby… Dekoracje wykonane przez samorząd uczniowski dodawały tajemniczości oraz sprawiały ze nasza szkoła w ten jeden wieczór stała się wręcz magiczna. Cała społeczność szkolna wspólnie bawiła się i tańczyła przy dźwiękach skocznej muzyki.
Zabawy, radości i uśmiechu było naprawdę bardzo wiele,… wszyscy zadowoleni wróciliśmy do domów wierząc, ze spełni się to co sobie wywróżyliśmy tego magicznego wieczoru. Samorząd uczniowski bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy.

Skip to content