Andrzejkowo i mikołajkowo w grupie „Motylków”

Miniony tydzień był dla sześciolatków bardzo aktywny oraz dostarczył im wielu pozytywnych wrażeń. Dzieci wspólnie świętowały imieniny Andrzeja oraz przyjęły długo wyczekiwanego gościa. Podczas Andrzejek przedszkolaki mogły „zajrzeć” w przyszłość, sprawdzić, co je czeka, dzięki specjalnie przygotowanym wróżbom, którym towarzyszyły tańce, pląsy oraz słodki poczęstunek.

Ten dzień był także wyjątkowy pod innym względem, a mianowicie maluchy pożegnały swoją dotychczasową wychowawczynię Panią Barbarę Wiśniewską i podziękowały Jej za wspaniałe trzy miesiące wspólnej pracy recytując wiersze, składając życzenia oraz wręczając symboliczny upominek.
Ale to nie był koniec wrażeń na ten tydzień. „Motylki” gościły u siebie św. Mikołaja. Bardzo się starały i ciężko pracowały przez cały rok, aby dostać wymarzone prezenty. Na powitanie zaśpiewały piosenki, a po występie zostały nagrodzone upominkami, które przygotował dla nich niezwykły gość. Całość zakończyły wspólne pląsy i zabawy. Dziękujemy Mikołaju za piękne prezenty, za odwiedziny i zapraszamy za rok.