Gala zwycięzców wieńcząca całoroczną pracę

Tak można określić uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez PCDNIPP-P w Górze, połączone z wręczeniem nagród laureatom, które miało miejsce 6 czerwca 2019 r. w Domu Kultury w Górze. Uroczystość uświetnili obecnością zaproszeni goście, zarówno przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy placówek oświatowych, nauczyciele, fundatorzy nagród, rodzice.

Rangę uroczystości podkreślała piękna oprawa plastyczna oraz artystyczna. Uczestnicy mieli okazję usłyszeć między innymi laureatów prezentujących poezję śpiewaną, czy recytację prozy. Jesteśmy dumni z uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę i zdobyli znaczące osiągnięcia w konkursach: języka angielskiego III miejsce w powiecie Patryk Gronowski kl. VII; plastycznych: dwa I miejsca na szczeblu ogólnopolskim o Polskim Państwie Podziemnym uczennice Joanna Paterk i Nina Kirkiewicz z klas V oraz I miejsce Joasia i wyróżnienie Nina na etapie powiatowym, prezentując prace pod nazwą „Mój region – moja Ojczyzna”. W kategorii uczniów starszych, również na szczeblu powiatowym, namalowały „Patriotyzm – jak go widzą?” Kaja Kirkiewicz kl. III G uzyskując I miejsce i Alicja Dykas kl. VII, III miejsce. Oprócz tytułów laureatom wręczono dyplomy oraz wartościowe nagrody. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w powiecie oraz życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content