Bożonarodzeniowa ozdoba

Na początku listopada 2019 roku wychowawcy świetlicy ogłosili konkurs plastyczny pt. ”Bożonarodzeniowa ozdoba”. Celem konkursu było pielęgnowanie świątecznych tradycji oraz rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci.

Uczestnicy konkursu mogli wykonać prace dowolną techniką w formie przestrzennej. Liczyła się pomysłowość i wrażenie estetyczne. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z naszej szkoły. Cztery wybrane prace zachwyciły organizatorów konkursu i ich wykonawcy otrzymali interesujące nagrody. I miejsce zajął uczeń klasy I – Maksymilan Chmieliński, II miejsce uczeń klasy I – Filip Dolata, 3 miejsce uczennica klasy VII – Rozalia Szpruta, 4 miejsce uczeń klasy 6b – Bartosz Ochman. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy Wesołych Świąt.