„Złapaliśmy wiatr w żagle i płynęliśmy” w rytmie muzyki nowoczesnej z WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, a nasza szkoła zgodnie z tegorocznym przesłaniem Jurka Owsiaka „złapała wiatr w żagle” i włączyła się w granie razem z Orkiestrą.

Wśród wolontariuszy znaleźli się również nasi uczniowie. Swoje umiejętności taneczne, tradycyjnie zaprezentowało koło taneczne Fanki-Tanki, które jak co roku bardzo chętnie włącza się w tego typu akcje. Członkowie koła zaprezentowali cztery tańce „nakręcając” pozytywnie i zachęcając publiczność do pomagania. Ogromne podziękowania należą się rodzicom naszych uczniów, którzy oprócz wzorowej organizacji tego dnia, aktywnie włączyli się w licytację na rzecz potrzebujących „dorzucając tym samym swoją cegiełkę” na konto fundacji. „Złapaliśmy wiatr w żagle i płyniemy dalej pomagać”, ahoj! – do kolejnego finału, pamiętajmy o tym, że ta akcja dzięki nam może nadal trwać. Zatem zachęcamy do pomagania, bo ono przynosi dużo satysfakcji i radości, a innym często ratuje życie.

Skip to content