Karnawał

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w czwartek – 6 lutego.


Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Szkolny korytarz wyglądał inaczej niż na co dzień, zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami i serpentynami zachęcał do zabawy.
Było paru przebierańców, a niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami, różnymi świecidełkami, przyozdobione piórami. Uczniowie bawili się cudownie, były zdjęcia w foto-budce, a o dobrą muzykę serwowali chłopcy z klasy VII i VIII.
Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.
Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku 🙂

Skip to content